Metal Gear Hideout

 28.9.2022

09.10.2015 | Kategorie: MGSV

Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku.
Čti dál

Administrátor (snakeeater)Hledáme kodéry, redaktory a překladatele to týmu. V případě zájmu se ozvěte na admin@metalgearsolid.cz

Novinky

Novinky

|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  ... | | »

Archiv novinek


06.08.2015

Kategorie

MGSV na Gamescomu 2015

451.jpgKonami na letošním Gamescomu samozřejmě nemohlo chybět. A jak bylo slíbeno, ve své prezentaci předvedli nejen trailer, ale i zbrusu nové gameplay video, které se tentokrát zabývá spíše rolí samotné Mother Base a její obrany před ostatními hráči.

GC 2015 Trailer
GC 2015 Gameplay

Redaktor (solid__snake)


04.08.2015

Kategorie

Odklad MGO a zverejnenie HW nárokov

450.jpgDnešným ránom sme sa dozvedeli nie moc príjemnú správu. Pripravovaná hra MGO, ktorá bude súčasťou MGS V: Phantom Pain, dostala odklad jeden mesiac. Online mód bude spustený na všetkých konzolách 6. októbra (říjen) a na PC dokonca až o 4 mesiace počiatkom roka 2016. Na druhej strane aspoň budeme mať viac času aby sme si užili príbeh na plno a objavili všetky tajné zákutia hry. Tou ďalšou správou je zverejnenie HW nárokov pre PC verziu. Pre ich zobrazenie, pokračujte ďalej v novinke.Čti dál

Redaktor (kuki164)


03.08.2015

Kategorie

Dva trailery na MGS V už túto stredu

449.jpgNa práve prebiehajúcom Gamescome Konami ukáže 2 nové videá z MGSV. Prvým videom by mal byť klasický trailer, ktorý nám opäť poodhalí niečo z príbehu a v druhom nám Konami ukáže správu Mother Base. Obidve videá budú zverejnené v stredu o 20:00. Sledujte náš web, o všetkom vás budeme včas informovať.

Redaktor (kuki164)


01.08.2015

Kategorie

MGSV: TPP, možnosti ako infiltrovať základňu

448.jpgKonami pred pár dňami zverejnilo video, ktoré ukazuje 4 rôzne možnosti ako infiltrovať základňu. Snake v ňom infiltruje základňu s pomocou sniperky Quiet, dobije základňu pomocou vrtuľníka, zneškodní svoj ciel na diaľku, no a na koniec použije starú dobrú krabicu. Možnosti ako hrať hru sú skutočne pestré.

MGSV: TPP - Freedom of Infiltration Gameplay Demo

Redaktor (kuki164)


26.07.2015

Kategorie

Hideo Kojima - portrét génia [ČLÁNEK]

447.jpgJaponsko bývá již mnoho let považováno za velmoc herního průmyslu a konzolových technologií. Pravda, co se týče vývoje her a inovativnosti žánrů začíná Západ Japoncům úspěšně šlapat na paty a v některých aspektech jej i předhonil, ale stále platí, že tempo průmyslu zaměřenému na interaktivní zábavu udávají z větší míry stále ještě Japonci. Není proto divu, že právě v Japonsku můžeme nalézt největší koncentraci talentu a kreativity na km?.

Mezi všemi jmény vyčnívá postava značně odlišná od zbytku, a to nejen svou produkcí, ale i složitou a těžko uchopitelnou personalitou. Jméno Hideo Kojima na nás v pravidelných intervalech útočí ze všech stran již od roku 1987 a s přibývajícími léty posiluje, neboť není možné přehlédnout narůstající křivku kvality jeho děl a mediální šílenství, jež vyvolává, je nesrovnatelné s tím, co většina jeho kolegů zažívá během svých běžných pracovních dní. V následujícím článku se budeme snažit proniknout až na dřeň detailů a střípek po střípku sestavit mozaiku nevšedního talentu a lidského příběhu, který nepřestává již tak dlouho udivovat.

Autor článku: LeonČti dál

Redaktor (solid__snake)


Novinky

|1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12  ... | | »

Archiv novinek


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 26295 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout