Metal Gear Hideout

 25.9.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  ... | | »

HD kolekce - gameplay video a nové screenshoty

289.pngKojima Productions zveřejnili na svém kanálu první gameplay video z chystané HD kolekce, přesněji to je začátek MGS3. Dále se objevily nové screenshoty, které dokonce naznačují, že nejen MGS3, ale i MGS2 by se mohlo objevit v rozšířené verzi - Substance (obsahuje VR mise, Snake Tales a spoustu dalších bonusových módů).

Gameplay video
Screenshoty
Zdroj: Sector.sk
THX 2 kuki164

Redaktor (solid__snake)

Datum: 20.08.2011


MGS HD kolekce - nové informace

286.jpgKojima se dnes na svém twitteru podělil o nové informace týkající se MGS HD kolekce. Jako první ukázal, jak budou vypadat trofeje - zatím jen samotný design obrázků, nikoliv o jaké trofeje půjde. Dále prozradil, že sice na disku neuvidíme MGS1, ale protože MGS3 tam je v podobě vylepšené verze Subsistance, dočkáme se ještě starších dílů z MSX. S tímto přídavkem tedy bude HD kolekce obsahovat Metal Gear 1 a 2, Metal Gear Solid 2, MGS3: Subsistence a Peace Walker.

Zdroj: Twitter
THX 2 kuki164

Redaktor (solid__snake)

Datum: 12.08.2011


Freddie Wong - Air Ducts

284.jpgMyslím, že název mluví sám za sebe. Ale pro ty, co neví malé uvedení. Freddie Wong je autorem populárních YouTube parodií, v nichž si často bere na paškál herní tématiku. Už párkrát odkazoval na náš oblíbený MGS, ale tento díl stojí opravdu za to:). Určitě se v něm uvidí spousta z Vás. Tak už nepřemýšlejte, jestli má cenu se na to dívat a rychle pokračujte dále v novince pro stream! Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 06.08.2011


Konami chystá stolní MG hru

283.pngMetal Gear se v poslední době infiltruje na všechny možné platformy v těch nejrůznějších formách. Proto snad ani není překvapením, že Konami přes twitter oznámilo stolní verzi MG s názvem Risk: Metal Gear Solid.

Zdroj: Kotaku
Oficiální stránka

Redaktor (solid__snake)

Datum: 23.07.2011


Eight Bit Strange - Final Bit

281.jpgTak a je to tu. Závěrečná epizoda první série parodických videjí se Snakem v hlavní roli. Tato epizoda má něco málo přes sedm minut a je napěchovaná epičností až k prasknutí (a to dokonce nejen proto, že se tu objeví i ten, jehož jméno vyslovuje s respektem i samotný Bůh). Pokud tedy máte rádi různé parodie, tak tohle nesmíte minout.

Video můžete streamovat dále v novince. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 08.07.2011


|1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23573 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout