Metal Gear Hideout

 25.9.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11  ... | | »

Eight Bit Strange - Final Bit Teaser Trailer

272.jpgSnakův zatím poslední díl ze série parodií. Video má krátce přes jednu minutku, tak nevím, co říct, abych snad neprozradil celou zápletku tohoto dílu. Snad jen pusťte se do streamování. Přidávám také odkaz na archív ostatních dílů, které samozřejmě též stojí za shlédnutí.

Pro sledování posledního dílu pokračujte dále v novince.
Odkaz k ostatním dílům zde. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 25.05.2011


Modern War Gear Solid - part 5

268.jpgTak a máme tu pátou a poslední část ze série parodií jménem Modern War Gear Solid. Nebudu se moc rozepisovat, neboť nechci prozradit zápletku, ale určitě můžete očekávat akci, slzy, úsměvy, prostě všechno, co ke správné parodii patří...no ale vlastně i nepatří. Ale dost už bylo řečí a pusťte se do streamování dále v novince. Tam najdete i všechny předchozí části. Přeji příjemnou zábavu. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 11.05.2011


Modern War Gear Solid - part 4

263.jpgUž je to pár dní, kdy jsme mohli vidět třetí část fanouškovské parodie Modern War Gear Solid a tak se možná stalo, že na ni mnozí z vás zapomněli. Naštěstí jsme tu ale my, abychom vám přinesli pokračování. Čtvrtá část navazuje přesně tam, kde skončila třetí. Old Snake se setkává se starým známým - Master Chiefem a Ghost našel nestřežený Modern Gear. Jedná se zatím o nejepčitější pokračování této minisérie, takže vřele doporučuji.

Na Modern War Gear Solid včetně předchozích částí se můžete podívat dále v novince. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 03.03.2011


Metal Gear trilogie v HD na PS3?

258.pngV poslední době se stalo trendem dělat různé remaky starších her nebo úplné restarty již zaběhnuté série. Ne každý ale remake své oblíbené hry ocení, už jen proto, že to nedopadne vždy dobře. Sony v poslední době volí trochu jinou taktiku a vydává pro PS3 starší hry z PSX a PS2 předělané do HD. Remasterovanou edici prvních dvou God of War, ICO a Shadow of the Colossus bude dost možná následovat Metal Gear trilogie. To alespoň tvrdí autoři článku v posledním čísle Oficiálního Playstation magazínu. Vzhledem k úspěchu těchto kolekcí se to zdá velice pravděpodobné. Že by Snake z MGS1 měl konečně skutečný obličej místo tří kostrbatých čárek?

Administrátor (snakeeater)

Datum: 22.01.2011


Santa kept you waiting, huh?

254.pngVánoce, Vánoce, Vánoce! Jsou tady Vánoce! Čas, kdy bychom měli zapomenout na všechny spory a konflikty, které mezi sebou máme a na místo toho bychom měli šířit lásku a porozumění mezi své bližní a mezi všechny, kteří si tu lásku zaslouží. Je tak na čase, aby Liquid obejmul Solida, Otacon Vampa, aby si Big Boss konečně podal ruku se Zerem atd. Využijte tak této příležitosti a projevte své city rodičům, přátelům a všem, které máte rádi. A až budete mít chuť zase usednout k videohrám, doporučujeme vánoční hru na motivy Metal Gear série s názvem Merry Gear Solid. Není to tak dávno, co vyšel druhý díl, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Přejeme šťastné a veselé Vánoce!!!

Merry Gear Solid 2: The Ghosts of Christmas Past

Administrátor (snakeeater)

Datum: 24.12.2010


|1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11  ... | | »


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23573 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout