Metal Gear Hideout

 25.9.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Ostatní [ seznam kategorií ]


|1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13  |

Oznámení MGS5 na TGS 2010?

207.pngPokud jste četli předchozí novinku o MGS: Rising, pak určitě víte, že podle jeho tvůrců už Hideo Kojima pracuje na další MGS hře. Ačkoli by se to mohlo zdát nereálné, opak může být pravdou. Jeden nejmenovaný vydavatel totiž na E3 prozradil, že již v září na Tokyo Game Show Kojima oznámí svůj velký projekt exkluzivně na PS3, přičemž by to měla být opravdová pecka. Podle všeho chtěl velectěný Hideo představit první ukázku své hry již na E3, ale nakonec bylo vše odloženo, aby se na hře trochu více zapracovalo. Po uveřejnění MGS: Peace Walker je stoprocentní, že dalšího MGS se dočkáme, otázkou však zůstává, zda-li to bude ona zmíněná pecka na PS3.
Zdroj, THX 2 Kachlo

Administrátor (snakeeater)

Datum: 18.06.2010


50 nejlepších postav dle Famitsu

146.jpgUrčitě Vás alespoň jednou napadlo, jaké herní postavy by vybral prestižní magazín mezi nejlepší padesátku. Famitsu se rozhodl top 50 vytvořit a kdo myslíte, že se umístil na prvním místě? No přece Big Boss! Legenda všech legend nejenže se za pár měsíců opět vrátí na herní scénu v novém pokračování, ale už teď o sobě dává vědět, že je prostě nezapomenutelný. Na druhém místě se pak objevil instalatér Mario a na třetím Cloud z Final Fantasy VII. Scan stránky časopisu, na které se honosí Snake se svým prvním místem můžete vidět zde.

THX 2 Zahi

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 21.02.2010


Hups...

Nedávno jsem napsal, že byla oznámena nová Metal Gear hra na PSP. To oznámení bohužel nebylo až tak oficiální. Tato informace se totiž objevila v časopise EGM a po troše pátrání jsem zjstil, že právě tento časopis kdysi uveřejnil informaci o XBOX 360 verzi Metal Gear Solid 4, takže se tomu tak věřit nedá. Tak se omlouvám za předčasnou novinku, berte to trochu s rezervou.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 11.11.2007


Nový Metal Gear na PSP!

Borci z Kojima Productions asi chtějí nějak odčinit nedávné odložení MGS4 a naservírovali nám novinku v podobě oficiáního oznámení nové Metal Gear hry pro PSP. Podle všeho se bude jednat o úplně novou hru, takže se nejedná o Digital Graphic Novel ani o Portable Ops. Příběh nás zavede do minulosti Solida Snaka a odhalí nám další střípky z jeho vojenské kariéry. Já osobně odhaduji, že by se mohlo jednat o dokumentaci jeho aktivity jako člena organizace Philanthropy.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 10.11.2007


Gray Fox v Super Smash Bros.Brawl!

Ano, čtete správně, v připravované Wii hře Super Smash Bros.Brawl se objeví i Gray Fox, ale bohužel to nebude hratelná postava. Je to jakýsi pomocník Solida Snaka, který může být vyvolán použitím předmětu Assist Trophy. Gray Fox může samozřejmě skákat a útočit mečem, dokáže i mečem odrážet předměty stejně jako kulky.

Oficiální web | Obrázky Graye Foxe

Administrátor (snakeeater)

Datum: 07.11.2007


|1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23573 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout