Metal Gear Hideout

 25.9.2021


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: Tvůrci [ seznam kategorií ]


|1 [2] 3  |

Kojima o svém novém projektu

168.jpgHideo Kojima na svém twitteru sdělil, že už přemýšlí o svém dalším projektu. Název, příběh, postavy, design - to všechno už má v hlavě. "Na Peace Walkeru ještě zbývá dodělat spousty práce, ale má mysl se už nachází v ´next title´ módu. To není dobré." řekl otec Metal Gear série. Že by Rising? Nevypadá to. Spíš se bude jednat o Zone of Enders 3 nebo vůbec nejpravděpodobněji o něco úplně nového. Tak jako tak, prozatím nám to zůstane utajeno.

Redaktor (solid__snake)

Datum: 12.04.2010


Zemřel Daisuke Gōri

130.jpg17. ledna, ve svých 57 letech zemřel japonský herec a dabér Daisuke Gori, který údajně spáchal sebevraždu. Svůj hlas propůjčil hned dvěma MG postavám a to v MGS2 Scottu Dolphovi a v Portable OPS Cunninghamovi. Kromě těchto rolí ho můžete znát například z Tekkena (Heihachi) či Dead or Alive (Bass Armstrong).

Rest in Peace! :(

Redaktor (solid__snake)

Datum: 19.01.2010


Ztrapnění Kojimy a nejoblíbenější bossové

Jak jsme vás již dříve informovali, hlavní melodie všech Main Themů z MGS byla zkopírována ze skladby od Georgyho Sviridova s názvem Winter Road. Je to již nějakou dobu, co Kojimu zpovídali redaktoři jednoho nejmenovaného časopisu. Při té příležitosti Kojimovi nečekaně pustili tuto skladbu. Pro pana Kojimu to byl jistě velice trapný moment, když zjistil, že veleúspěšná MGS melodie je pouze plagiát. Schytat by to ale měl spíše japonský tým zvukařů z Konami než Kojima... Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 29.07.2007


Další MGS dabér zemřel...

nakae.pngDalší dabér japonské verze MGS odešel na onen svět. Shinji Nakae, který v MGS3 daboval prezidenta Johnsona, zemřel dne 28.6.2007 na zhoubný nádor. Je to již třetí smrt po dabérovi Cyborg Ninjy(Kaneto Shiozawa; RIP 2000) a Revolvera Ocelota(Koji Totani; RIP 2006).
Budiž jim země lehká...

Administrátor (snakeeater)

Datum: 07.07.2007


Nová hra Hidea Kojimy

hkzombie.pngNa povrch prosákly první informace o novém projektu Hidea Kojimy. Světe div se, plánuje se další hra podobná Resident Evilu! Mr. Kojima prohlásil, že ho ani tak nefascinují zombíci jako takoví, ale to, že se z vás může kdykoliv stát jeden z nich, stačí malé kousnutí. Kojimova vize je online multiplayer, ve kterém si založíte účet a pokud se z vás stane zombie, nezbyde vám nic jiného než si založit účet nový a zabít své staré já. Zní to slibně.

Administrátor (snakeeater)

Datum: 16.02.2007


|1 [2] 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 23573 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout