Metal Gear Hideout

 28.9.2022


Informace

  • Počet novinek: 856
  • Počet hlavních novinek: 18

To nejaktuálnější ze světa Metal Gearu naleznete v tomto archivu novinek. Žhavé informace, nová videa, reporty, spekulace atd.


Mějte na vědomí, že můžete jakýmkoli způsobem pomoci tomuto webu a obohatit tak Metal Gear komunitu.

Novinky

Kategorie: MGSV [ seznam kategorií ]


[1] 2 3  |

Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale Konami pracuje vedle MGS pachinko ještě na nové Metal Gear hře. Snaží se tak na zavedené značce rejžovat, jak se jen dá. Na spin-offu se samozřejmě pracuje bez zapojení Kojimy a z traileru můžeme usuzovat, že půjde o hru o přežití zasazenou do alternativního vesmíru. Dále v novince se můžete podívat na trailer. Zda půjde o úspěch nebo propadák se dozvíme možná už příští rok. Čti dál

Administrátor (Sol!d_Sn@k3)

Datum: 17.08.2016


Hideo Kojima - portrét génia

Japonsko bývá již mnoho let považováno za velmoc herního průmyslu a konzolových technologií. Pravda, co se týče vývoje her a inovativnosti žánrů začíná Západ Japoncům úspěšně šlapat na paty a v některých aspektech jej i předhonil, ale stále platí, že tempo průmyslu zaměřenému na interaktivní zábavu udávají z větší míry stále ještě Japonci. Není proto divu, že právě v Japonsku můžeme nalézt největší koncentraci talentu a kreativity na km?.

Mezi všemi jmény vyčnívá postava značně odlišná od zbytku, a to nejen svou produkcí, ale i složitou a těžko uchopitelnou personalitou. Jméno Hideo Kojima na nás v pravidelných intervalech útočí ze všech stran již od roku 1987 a s přibývajícími léty posiluje, neboť není možné přehlédnout narůstající křivku kvality jeho děl a mediální šílenství, jež vyvolává, je nesrovnatelné s tím, co většina jeho kolegů zažívá během svých běžných pracovních dní. V následujícím článku se budeme snažit proniknout až na dřeň detailů a střípek po střípku sestavit mozaiku nevšedního talentu a lidského příběhu, který nepřestává již tak dlouho udivovat.

Autor článku: Leon

Pozn.: Pokud právě prožíváte deja vu, pak ano, článek se již na webu kdysi objevil jako novinka. Z důvodů jeho zachování a lepší kategorizace ho vkládám mezi ostatní články.

Redaktor (solid__snake)

Datum: 22.02.2016


MGS V dostáva kompletný soundtrack

464.jpgKonami práve dnes zverejnilo rozšírený soundtrack k najnovšiemu dielu Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Soundtrack je dostupný na iTunes a obsahuje celkovo 114 skladieb. V tejto kompilácii sa nachádza aj soundtrack Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Cena je stanovená na 18$.
LINK: METAL GEAR SOLID V EXTENDED SOUNDTRACK

Redaktor (kuki164)

Datum: 24.12.2015


Videorecenze MGSV: The Phantom Pain

461.jpgMGSV: The Phantom Pain byl jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a okamžitě po vydání si získal oblibu u hráčů, ve velké míře i u těch, kteří se s Metal Gear sérií setkali poprvé. Hra byla promována jako chybějící část, která měla zodpovědět většinu otázek a uzavřít tak celou Metal Gear ságu. Dosahuje MGSV kvalit svých předchůdců? Dostál Hideo Kojima svých slov a naservíroval nám nejlepší díl série? Dozvíte se v naší videorecenzi, kterou naleznete uvnitř článku. Čti dál

Administrátor (snakeeater)

Datum: 09.10.2015


Phantom Pain obsahuje závažný bug, UPDATE

457.pngNa oficiálnej stránke Konami sa objavila správa že MGSV: Phantom Pain obsahuje závažnú chybu, ktorá vám poškodí uložené pozície. Táto chyba nastane ak si ako vášho pomocníka v misii 29 alebo misii 42 zvolíte sniperku Quiet. Tento bug sa nachádza na všetkých 5 platformách. Konami už pracuje na náprave a v dohľadnej dobe vydá opravný patch. Sledujte náš web pre ďalšie informácie.

UPDATE: Na PS4 práve vyšiel update, ktorý tento problém vyriešil.

ZDROJ: Metal Gear Portal Site

Redaktor (kuki164)

Datum: 08.09.2015


[1] 2 3  |


Anketa

Jste spokojeni s délkou MGS: Ground Zeroes?

Celkem 26295 hlasů | Staré ankety


Přispějte prosím na webhosting!


Informace a další formy podpory


Přidejte si nás na Facebooku

Hideout na Facebooku
Design by Fineway Studios | HTML & CSS by RaĎim | PHP by snakeeater
Copyright 2004-2007 Metal Gear Hideout